Semináře  O společnosti   Newsletter   Důležité informace   Kontakty   Registrace

 

Vážení zákazníci, po odeslání přihlášky si prosím pečlivě zkontrolujte,zda jste se přihlásili na prezenční nebo online seminář. 

DK Akord

DK Akord
Náměstí SNP 1
70030
Ostrava / Odkaz na mapu: Školící místo najdete na mapy.cz

 

Dům kultury AKORD

Nově rekonstruované prostory v ostravském Domu kultury Akord jsou jako stvořené pro školení a semináře .

Výborná místní gastronomie, elegantní moderní prostředí, bezplatné parkování a dobrá dostupnost MHD jsou hlavní důvody, proč jsme pro Vás tyto prostory vybrali. Věříme, že budete spokojeni a budeme moc rádi za Vaši zpětnou vazbu po seminářích.

 

DK Akord Ostrava

 

Kde se DK Akord nachází

Adresa objektu je Náměstí SNP 1, 700 30 Ostrava-Zábřeh

 

Mapa Google - klikněte zde

 

Seznam Mapy.cz - klikněte zde

 

 

Sály 

Nachází se v 1. a 2. patře DK Akord.  Navigace do sálu pomocí tabulí najdete již u hlavního vstupu do DK Akord. Prezence účastníků probíhá v předsálí. Občerstvení zajištěno na místě.

 

  

 

Gastronomie:

V rámci seminářů konaných v DK Akord čeká na účastníky nejen spousta užitečných znalostí, ale také malý festival kvalitní chuti. Hned po příjezdu na Vás čeká snídaně.  V první krátké přestávce ovoce, čaj a káva. V hlavní pauze před závěrčným blokem plnohodnotné menu. A na rozloučenou malý dáreček.

 

 

Doprava autem:

Ze směru Olomouc, Bohumín - dálnice D1 - EXIT 354 směr Ostrava - Vítkovice, Ostrava - Zábřeh. Od sjezdu dostupné do 10 min.

Ze směru Opava, Havířov, Karviná - ulice Rudná - EXIT směr Ostrava - Výškovice, Ostrava - Zábřeh. Od sjezdu dostupné do 5 min.

Ze směru Frýdek - Místek - ulice Místecká - EXIT směr Ostrava - Hrabůvka (ul. Dr. Martínka). Od sjezdu dostupné do 10 min.

Ze směru Nový Jičín - ulice Plzeňská - EXIT směr Ostrava - Zábřeh (ul. Čujkovova). Od sjezdu dostupné do 3 min.

 

    

 

 

Parkování zdarma 3 minuty od vstupu:

V dosahu do 3 minut od DK Akord je bezplatné parkoviště pro více než 100 aut, kde vždy pohodlně a zdarma zaparkujete. Parkování se nachází mezi Vodním areálem (Aquaparkem) Ostrava - Jih a DK Akord, na ulici Svazácká 3160. Jedná se o parkoviště za DK Akord. Před DK Akord přímo na náměstí se nachází pouze placená parkovací místa, parkování na mapách najdete zde 

 

Doprava - MHD:

Od bus meziměsto - z ÚAN Ostrava - tramvají č. 2 na zastávku Kotva (doba jízdy 17 minut, odjezdy ráno každých 10 minut) a dále ulicí Čujkovova 1 zastávka některou z 6 autobusových linek nebo 10 min pěšky 

Od vlak meziměsto - z Ostrava - Svinov - autobusem č. 48 na zastávku Náměstí SNP (doba jízdy 15 minut, odjezdy ráno každých 10 - 20 minut) a dále 2 min pěšky

 

 

Vložit název obrázkuVložit název obrázkuVložit název obrázkuVložit název obrázkuVložit název obrázkuVložit název obrázkuVložit název obrázkuVložit název obrázkuVložit název obrázkuVložit název obrázku


Vzdělávací centrum Morava s.r.o., IČ 285 954 32, č. účtu: 1672747339 / 0800 
Středisko Brno: 543 216 247        Středisko Ostrava: 599 526 472 
© Vzdělávací centrum Morava s.r.o. 
Webdesign: Pudu Technologies